Image for post
Image for post

OM Lira (OML), Ethereum tabanlı, ERC-20 uyumlu, yerli ve milli kaynaklar ile geliştirilen kripto paradır. Kullanıcılar OM Liralarını Ethereum ağı üzerindeki cüzdan adreslerine diledikleri gibi transfer edebilir, sevdiklerine OM Lira hediye edebilir, OM Lira alış-satış işlemlerini gerçekleştirebilir.

OM Lira spekülasyona dayalı olmayan, gerçek hayatta kullanım alanı olacak ve bir milyar adet olmak üzere sınırlı sayıda üretilecek olduğundan dolayı güvenli bir kripto paradır. Ayrıca OM Lira’nın kaynak kodu dileyen herkese açık olacak şekilde kullanıcılarımız ile paylaşılacaktır.

Image for post
Image for post

OM Lira öncelikli olarak OM yemek platformu üzerinden online yemek siparişleri vermek için kullanılabilecek. OM Lira ile %15'e kadar daha ucuz yemek siparişi vermek mümkün olacak! Ayrıca OM Lira sahipleri belirli periyotlarla OM yemek platformunun elde edeceği kârdan da temettü kazanma imkanı elde edecek.

Ayrıca OM Kart ile anlaşmalı restoranlarda ödeme yapılabilecek, OM Cüzdan üzerinden transfer işlemleri, temettü gelirleri ve diğer duyurular takip edilebilecek.

Image for post
Image for post
Çözümlerimiz

Henüz test aşamasında olan OM Lira; airdrop (hediye OM Lira dağıtımı), ön satış ve normal satış süreçleri ile kullanıcılara dağıtılacak ve böylelikle ülkemize yeni bir değer kazandırılmış olacaktır. İsterseniz Ethereum test ağı üzerinde kontratımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz :)

OM Lira ve OM projesi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için omlira.com adresini ziyaret edebilir, iletisim@omlira.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz :)

Written by

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store