OM Lira Airdrop’ta Sona Doğru

Image for post
Image for post

Bu yazıyı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

4 Eylül 2020 tarihinde başlayan OM Lira airdrop & referans ödül programımızda son katılım tarihi olan 31 Aralık 2020'ye yaklaşıyoruz. Bu nedenle programımız sona ermeden önce airdrop ve referans ödüllerinizin geçerli olabilmesi için yapmanız gerekenleri son bir hatırlatma ile sizlerle paylaşmak istedik. Airdrop ile ilgili tüm doğrulama işlemlerini ve ödül talebi bildirimlerinizi Airdrop Katılım Görüntüleme sayfasından yapabilirsiniz.

Katılım bilgilerinizi unuttuysanız veya kaybettiyseniz Airdrop Portal üzerinden katılım bilgilerini hatırlat diyebilirsiniz.

Telefon Numarası Doğrulama

Airdrop programımız çerçevesinde dağıtılacak ödül OM Lira’ların adil bir şekilde dağıtılabilmesi için sahte hesaplarla aktif olarak mücadele ediyoruz. Bu kapsamda airdrop programına kayıtlı tüm katılımcılarımızdan telefon numaralarını doğrulamalarını rica ediyoruz. Telefon numarası doğrulama işlemi yalnızca 30 saniye sürmekte, ve referans ödüllerinin adil bir şekilde dağıtılabilmesine destek olmaktadır.

Sisteme girdiğiniz cep telefonu numarası hatalıysa veya doğrulama SMS’leri tarafınıza ulaşmıyorsa airdrop@omlira.com e-posta adresine konuyla ilgili e-posta gönderebilirsiniz.

3 Ocak 2021 tarihine kadar telefon numarasını doğrulamamış olan katılımcılar airdrop ödülü elde edemeyecek, bu katılımlardan referans kazanan kullanıcıların referans ödülleri de işlenmeyebilecektir. Ödüllerinizde herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına en kısa sürede cep telefonu numaranızı doğrulamanızı tavsiye ederiz.

Ethereum Cüzdan Adresi Tanımlama

Airdrop ödüllerinizin sizlere iletilebilmesi için size ait olan Ethereum cüzdan adresinizi de sisteme tanımlamanız gerekmektedir.

Ethereum cüzdan adresi tanımlama işlemini gerçekleştirirken size ait bir Ethereum cüzdan adresi kullandığınızdan emin olun. Kripto para borsalarına ait cüzdan adresleri geçerli SAYILMAYACAKTIR. Borsalar nezdindeki adreslere yapılacak OM Lira gönderim işlemlerinde OM Lira’larınızı transfer edemeyeceğinizden dolayı lütfen kripto para borsalarındaki Ethereum cüzdan adresinizi kullanmayınız.

Kendinize ait bir kripto para cüzdanınız yoksa BURAYA tıklayarak hazırladığımız Trust Wallet Kurulumu videosunu izleyebilirsiniz. Bu video mobil cihazınıza OM Lira uyumlu olan Trust Wallet isimli kripto para cüzdanını nasıl kurabileceğinizi adım adım gösteriyor.

Ayrıca OM Lira kontrat adresi;

0x224db5e6180761df4c3d8936585f6b8b83879770

Ek Ödül Programı

Airdrop programımız kapsamında OM Lira’nın tanıtımının yapılabilmesi adına çeşitli referans ödülleri de dağıtıyoruz. OM Lira sosyal medya hesaplarını takip ederek, OM Lira hakkında inceleme yazısı ve/veya videosu paylaşarak ek ödüller kazanabilirsiniz.

Ödüllerinizin airdrop hesabınıza tanımlanabilmesi için görevleri gerçekleştirdikten sonra Airdrop Katılım Görüntüleme sayfamızın alt kısmında bulunan formu doldurmayı unutmayın. Görevi gerçekleştirdikten sonra formu doldurmadığınız takdirde hesabınızın kontrol edilmesi ve ödüllerin yansıtılabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle formu doldururken sosyal medya üzerinden yapılan takipler için sosyal medya kullanıcı adlarınızı yazmayı unutmayın.

Not: Her bir ek ödül yalnızca bir kez elde edilebilir. Birden fazla hesaptan sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz ya da birden fazla inceleme videosu/yazısı yayınlamanız durumunda ilişkili ödülü yalnızca bir kez kazanabilirsiniz. Ayrıca ödüllerinizin işlenebilmesi için Airdrop Katılım Görüntüleme sayfasındaki formu yalnızca bir kez doldurmanız yeterlidir. Aynı ödül için birden fazla form gönderilmesi durumunda ödüllerinizin işlenebilmesi gecikebilmektedir. Bu nedenle lütfen ek ödüller ile ilgili birden fazla form göndermeyiniz.

Airdrop programı ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızla ilgili airdrop@omlira.com e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Image for post
Image for post

OM Lira Sosyal Medya hesapları:
👉🏼 Twitter (https://twitter.com/om_lira)
👉🏼 Facebook (https://facebook.com/omlira)
👉🏼 Instagram (https://www.instagram.com/om_lira)
👉🏼 Discord (https://discord.gg/MB75Bnc)
👉🏼 Medium (https://omlira.medium.com)
👉🏼 Youtube (https://www.youtube.com/channel/UClU7BbBZAv2R9Ml55KIHcbg/)

Written by

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store