OM Lira Airdrop Programı Sona Erdi

4 Eylül 2020'de başlayan Airdrop sürecimiz bugün itibarı ile toplamda 8921 katılımcıya toplam 3.254.135,71 OM Lira dağıtılmasıyla birlikte sona erdi.

Image for post
Image for post

Airdrop süreci boyunca sizlerden gelen binlerce destek talebine yanıt verdik. Ayrıca OM Lira’nın ve OM Projesi’nin tanıtılabilmesi için de çeşitli çalışmalar yürüttük. OM Lira’nın daha kolay kullanılabilmesi için, genellikle kullanıcılarımıza önerdiğimiz, Trust Wallet isimli mobil kripto para cüzdanına da OM Lira’nın eklenmesini sağladık. Böylece artık tüm Trust Wallet kullanıcıları özel token eklemeye gerek kalmadan uygulama içerisinde OM Lira bakiyelerini görüntüleyebilecek.

Image for post
Image for post

Airdrop sürecimiz boyunca sosyal medya hesaplarımız binlerce takipçiye ve aboneye ulaştı. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı aktif olarak kullandığımız için bizleri takip eden kullanıcılarımız hiçbir gelişmeden uzak kalmayacak.

Airdrop dağıtımlarının şeffaf ve tarafsız olarak denetlenebilmesi için OM Lira Etherscan adresinden dağıtıma hak kazanan adresler ve toplamda kaç adet adrese ne kadar OM Lira gönderilebildiği takip edilebilir.

Ayrıca projemizin başlangıcından bu güne kadar, bizlere destek vermiş, ve airdrop programına katılmış tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Yine bu katılımcılarımız yalnızca airdrop katılımcılarına açık olacak “OM Lira Ön Satış” programına da katılım sağlayarak 1 adet OM Lira’yı 0.05 Türk Lirası fiyatından alma şansına sahip olacaklar. Ön satış ile ilgili duyuru da önümüzdeki günlerde yine sizlerle paylaşılacaktır.

Image for post
Image for post

Daha önce söz verdiğimiz gibi, dağıtılamayan/satılamayan OM Lira’ların yakılması adına bugün ilk OM Lira yakma etkinliğini gerçekleştirdik ve toplamda 60 Milyon OM Lira’yı kalıcı olarak yaktık. Airdrop, ek ödül ve refeans programı için ayrılmış olan OM Lira miktarından geriye kalan OM Lira’lar da satış süreçlerindeki referansların dağıtılmasından sonra tekrardan yakılacaktır.

OM Lira ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için omlira.com’u ziyaret edebilir, güncellemeleri kaçırmamak için de sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

👉🏼 Telegram (https://t.me/omlira)
👉🏼 Twitter (https://twitter.com/om_lira)
👉🏼 Facebook (https://facebook.com/omlira)
👉🏼 Instagram (https://www.instagram.com/om_lira)
👉🏼 Discord (https://discord.gg/MB75Bnc)
👉🏼 Medium (https://omlira.medium.com)
👉🏼 Youtube (https://www.youtube.com/channel/UClU7BbBZAv2R9Ml55KIHcbg/)

Written by

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store