OM Lira Airdrop Başlıyor!

Airdrop görseli
Airdrop görseli

Beklenen gün geldi! OM Lira daha fazla yatırımcıya ulaşabilmek, bilinirliğini arttırabilmek ve gelecekteki kullanıcılarını ödüllendirmek için tam olarak 50 TL değerinde OM Lira dağıtıyor!

Üstelik airdrop süresince aktif referans programı sayesinde OM Lira’dan bahsettiğiniz arkadaşlarınız da referans kodunuz ile airdrop’a kayıt olabilir, sizlere %20 daha fazla OM Lira kazandırabilir.

Airdrop’a katılabilmek için tek yapmanız gereken https://omlira.com adresini ziyaret ederek “KAYIT OL” butonuna basmak ve airdrop formunu doldurmak.

Ayrıca OM Lira kapalı ön satışa katılabilmek için airdrop formunu doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bu nedenle hem 50 TL değerinde ücretsiz OM Lira elde edebilmek, hem de yatırım amaçlı ön satışa katılabilmek için OM Lira airdrop formunu doldurmayı unutmayın :)

Airdrop 1 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek olup, 1 Ocak 2021 tarihinden sonra yapılacak katılımlar geçersiz sayılacaktır. Airdrop ile kazanılan OM Liralar airdrop bittikten sonra Ethereum cüzdanlarına gönderilecektir.

Airdrop ile ilgili tüm soru ve problemleriniz için airdrop@omlira.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store