5. ve 6. haftalarımızda da sizlerle paylaşacak büyük gelişmeler ve sevindirici haberlerimiz var.

Image for post
Image for post

Yerli ve Milli sloganıyla ve şeffaflık parolasıyla çıktığımız bu yolda faaliyetlerimizi yasal mevzuat ve kurallara uygun yürütebilmek için resmi olarak şirketimizin kuruluşunu 9 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirdik. Artık OM Projesi ve OM Lira tüm faaliyetlerini Open Money Teknoloji ve Yatırım Anonim Şirketi altında sürdürecek. Mersis numaramız: 0644078523800001

Image for post
Image for post
ATO Faaliyet Belgemiz

Yasal nedenlerden dolayı ayrıca KVKK Aydınlatma Metnimiz ve Kullanıcı Sözleşmemiz de güncellendi.

Tech Rate (https://techrate.org/) ile akıllı kontratımızın incelenmesi ve güvenlik denetimi yapılması konularında çalışmalar yürüttük. Tech Rate’in yaptığı incelemeye göre OM Lira akıllı kontratı herhangi bir güvenlik açığı barındırmıyor.

Güvenlik raporumuza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İngilizce)

Kısa sürede attığımız büyük adımlar yalnızca ülkemizde değil, farklı ülkelerde de dikkat çekti. 3 farklı borsa (P2PB2B, Coinsbit, Exrates.me) OM Lira’nın listelenebilmesi ve iş ortağımız olabilmek için bizlere taleplerini iletti. OM Lira’nın değerini koruyabilmek ve ticaretini kolaylaştırabilmek için borsalardan gelen istekleri değerlendirip, önümüzdeki aylarda sonucu sizlerle paylaşıyor olacağız.

Sizlerden gelen talepleri değerlendirerek airdrop kampanyamız çerçevesinde Instagram üzerinden 1 hafta süren bir çekiliş başlatmıştık. Bu çekilişimizde gönderimizi beğenip, bizi takip eden ve gönderiye 2 arkadaşını etiketleyen bir kullanıcıya 10,000 OM Lira ödül vereceğimizi belirtmiştik. Bu çekiliş çerçevesinde sizlere sürpriz yaparak, 1.ye 10,000 OM Lira, 2.ye 7,500 OM Lira, 3.ye ise 5,000 OM Lira ödül dağıttık.

Image for post
Image for post
Çekiliş görselimiz

Ayrıca çekiliş boyunca 2 farklı günde 2 adet sürpriz bulmaca ile yine toplamda 3,500 OM Lira daha dağıttık.

Kripto paralar hakkında katılımcılarımızı bilgilendirme amaçlı video içerikleri ürettik. Serimizin ilk 2 videosu olan “Kripto para nedir?” ve “Neden kripto para kullanmalıyız?” videoları Youtube kanalımız ve Instagram hesabımızdan yayınlandı.

Kripto para bilgilendirme serimize ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

OM Projesi ve OM Lira’nın bilinirliğinin arttırılabilmesi ve güvenilir olabilmesi için çalışmalar yapmaya devam ettik ve devam ediyor olacağız. Bu kapsamda farklı işletmeler ve kurumlar ile çeşitli ortaklık ve sponsorluk görüşmelerine başladık.

OM Lira’nın direkt olarak desteklenebilmesi için yine Trust Wallet ile çeşitli görüşmeler gerçekleştirdik.

Ayrıca topluluk taleplerini değerlendirebilmek adına olası bir çekirdek satış için talep toplama formu oluşturduk ve kullanıcılarımızdan gelen talepleri dinledik. Eğer olası çekirdek satışa katılmak istiyorsanız BU ADRESTEKİ formu doldurabilirsiniz.

Olası çekirdek satış, ön satış ve normal satış süreçlerinde kullanabileceğimiz altyapımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Böylece tüm satış sürecini şeffaf bir şekilde kendi altyapımız ile gerçekleştirebiliyor olacağız.

Airdrop & Referans programında toplam katılımcı sayımız 6700'ü geçti. Toplam dağıtılacak OM Lira miktarı, referans ve ek ödüller de dahil edilerek 3 Milyon OM Lira’yı geride bıraktı.

İlerleyen haftalarda sizlerle daha iyi gelişmeler paylaşabilmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Proje ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizlere iletisim@omlira.com adresinden ulaşabilir, ya da sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

OM Lira Sosyal Medya hesapları:
👉🏼 Twitter (https://twitter.com/om_lira)
👉🏼 Facebook (https://facebook.com/omlira)
👉🏼 Instagram (https://www.instagram.com/om_lira)
👉🏼 Discord (https://discord.gg/MB75Bnc)
👉🏼 Medium (https://medium.com/@omlira)
👉🏼 Youtube (https://www.youtube.com/channel/UClU7BbBZAv2R9Ml55KIHcbg/)

Written by

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store