4. Haftamızın sonuna gelirken OM Lira olarak kısa sürede çok yol kat ettik. 4. Haftamızdaki gelişmeleri yazının devamında okuyabilirsiniz.

OM Lira BTM Kamp’a kabul edildi

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM); yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde, girişimcilik ve inovasyon üzerine her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapıdır. 81 Meslek komitesi ve 400.000’i aşkın üyeden oluşan İstanbul Ticaret Odası’nın iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, Fulya yerleşkelerinde hizmet vermektedir.

OM Projesi olarak bizler de OM Lira’nın büyüyebilmesi, daha iyi gelişebilmesi ve profesyonel destek alabilmek adına BTM Kamp’a başvurduk ve kabul aldık. BTM ile olan ortaklığımızın OM Lira’ya çok büyük katkıları olacağına inanıyoruz.

Etherscan Sayfamız Doğrulandı

Ethereum ağının en büyük blok tarayıcısı olan Etherscan.io OM Lira’ya ait olan ERC-20 token sayfasında güncellemelere gitti. Artık OM Lira logosu, e-posta ve web adresimiz, sosyal medya linklerimiz ve beyaz sayfamızın İngilizce versiyonu Etherscan üzerinden tüm dünyadan erişilebiliyor.

Etherscan yalnızca gerekli şartları sağlayan kripto paraları onayladığı için Etherscan üzerinde onay almış olmak hem OM Lira’nın ciddi duruşunu, hem de takımın aktif olarak çalıştığını tarafsız bir şekilde simgeliyor. Ayrıca yine Etherscan adresimiz üzerinden OM Lira’nın toplam adedini, hangi hesaplarda kaç adet OM Lira olduğunu ve diğer transfer işlemlerini görüntülenebilir.

Etherscan sayfamıza ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

2. Canlı Yayın Soru Cevap Etkinliği

İlk canlı yayın soru cevap etkinliğimizin üzerinden çok geçmeden, büyüyen topluluğumuzun aklına takılan sorulara cevap verebilmek için Youtube üzerinden 26 Eylül 2020 tarihinde yine bir canlı yayın düzenledik. Canlı yayınımızda sizlerden gelen, proje hakkında olan sorularınıza cevap verdik. Canlı yayınımızı kaçırmış olanlar aşağıdaki linkten canlı yayınımızın tekrarını izleyebilir

2020 Yılı Eylül Ayı Mali Durum Raporumuz Yayınlandı

OM Projesi olarak sürecin en başından beri şeffaflığa vurgu yapıyor ve şeffaflığı önemsiyoruz. Bu kapsamda şimdiye kadar hiçbir katılımcımızdan hiçbir maddi destek almamış olmamıza, tüm giderleri gönüllü olarak karşılamış olmamıza rağmen yine de katılımcılarımızı bilgilendirme amaçlı olarak Eylül ayı için mali durum raporumuzu yayınladık.

Airdrop Görüntüleme Sayfamız Güncellendi

Airdrop ve referans programımız kapsamında bildiğiniz gibi sosyal medya üzerinden bizleri takip eden, hakkımızda paylaşım yapan veya video incelemesi yayınlayan katılımcılarımıza ek ödüller veriyoruz. Bu ek ödüllerin daha kolay bir şekilde görüntülenebilmesi ve katılımın değerlendirilebilmesi için Airdrop görüntüleme sayfamızda güncellemeye gittik.

Diğer Gelişmeler

Geçtiğimiz hafta başlattığımız, kripto para borsalarında listelenebilmek için yaptığımız görüşmelerden olumlu sonuçlar almaya başladık. OM Lira’nın anında destekleneceği, OM Projesi’ne ait olacak bir borsa platformu kurabilmek için gerekli teknik desteği sağlayabilecek bir firma ile bilgi paylaşımında bulunduk.

OM Projesi’nin ve OM Lira’nın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde, yasal mevzuatlara ve yükümlülüklere uygun olarak sürdürülebilmesi için resmi şirket kurulumu ile ilgili görüşmelere başladık. Bu konu ile ilgili olumlu güncellemeleri önümüzdeki haftalarda sizlerle de paylaşırız :)

Airdrop, ön satış ve normal satış süreçlerini OM Projesi olarak tamamen bize ait altyapı ile yürütebilmek için çalışmalara başladık. Çalışmalarımızın planlanandan erken bitmesi ve altyapımızın hazır olması durumunda topluluktan gelen çekirdek satış (seed sale) talebini karşılayabilmek için Ekim ayı içerisinde, miktarı ön satış miktarından düşülecek şekilde, 2 hafta sürecek bir satış gerçekleştirebiliriz. Bu satışın tarihi ve kesinliği belli olmamakla birlikte, kesin olarak satış yapılacak olması durumunda ek duyuru yapılacaktır.

OM Lira Airdrop & Referans Programı

Airdrop & Referans programında toplam katılımcı sayımız 5500'ü geçti. Toplam dağıtılacak OM Lira miktarı, referans ve ek ödüller de dahil edilerek, 2 Milyon OM Lira’yı geride bıraktı.

İlerleyen haftalarda sizlerle daha iyi gelişmeler paylaşabilmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Proje ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizlere iletisim@omlira.com adresinden ulaşabilir, ya da sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

OM Lira Sosyal Medya hesapları:
👉🏼 Twitter (https://twitter.com/om_lira)
👉🏼 Facebook (https://facebook.com/omlira)
👉🏼 Instagram (https://www.instagram.com/om_lira)
👉🏼 Discord (https://discord.gg/MB75Bnc)
👉🏼 Medium (https://medium.com/@omlira)
👉🏼 Youtube (https://www.youtube.com/channel/UClU7BbBZAv2R9Ml55KIHcbg/)

Written by

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store