Image for post
Image for post
omlira.com yeni arayüzü

Bu hafta da OM Lira için çok dolu ve yoğun geçti. 2. haftamızda da hem sizlerden gelen geri dönüşleri değerlendirdik, hem de OM Projesi üzerinde çalışmalar yaptık.

Web sitemiz yenilendi

Sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde web sitemizi baştan aşağı yenileyerek kullanımı çok daha kolay bir arayüz hazırladık. Ayrıca yeni web sitemizde OM Projesi’nin amacına, çözümlerimize ve OM Lira dağılımı ve satış süreçlerine dair bilgilere de yer verdik.

Image for post
Image for post
Image for post
Image for post

Ayrıca portalımızı da yenileyerek katılımcılarımızın istedikleri bilgilere anında ulaşmasına imkan sağladık. Menüden “Airdrop” butonuna basarak Airdrop Portal’a ulaşmak mümkün :)

Image for post
Image for post
Airdrop Portal

OM Lira Ethereum Ağında!

Bu hafta OM Lira akıllı kontratı üzerinde de çalıştık ve yol haritamızın önüne geçerek OM Lira’yı Ethereum ağında yayına aldık. EtherScan üzerinde kontratımızı ve kaynak kodumuzu inceleyebilirsiniz

https://etherscan.io/token/0x224db5e6180761df4c3d8936585f6b8b83879770

Image for post
Image for post

Ayrıca Github üzerinde de kaynak kodumuzu, ve airdrop için kullanacağımız akıllı kontratımızı görmeniz mümkün

https://github.com/omprojesi

Canlı Yayın Soru-Cevap

Yine sizlerden gelen soruları cevaplamak adına 12 Eylül’de Youtube üzerinden canlı yayın soru-cevap etkinliği düzenledik. Eğer canlı yayınımızı kaçırdıysanız aşağıdan tekrarını izleyebilirsiniz :)

Mentorumuz, Bülent Kavaklı

Bu hafta ayrıca yeni bir ekip üyemiz takıma eklendi. TÜMMİAD Yönetim Kurulu başkanı Bülent Kavaklı, OM Projesi’nin daha iyi yerlere gelebilmesi ve daha iyi çalışabilmesi için OM Projesine mentor olarak dahil oldu.

Image for post
Image for post

Airdrop Katılımları 3'e Katlandı!

Geçtiğimiz hafta yaklaşık bin kişinin katıldığı airdrop programına bu hafta üç bin kişi daha katıldı ve böylece toplamda dört bin katılımcıyı geride bırakmış olduk. Böylelikle airdrop kampanyamızda toplamda 1 milyon 125 bin OM Lira dağıtılmış oldu.

Bu süreçte web adresimiz toplamda 20 bin ziyaretçiye ulaşarak 2 haftada rekor bir başarıya imza atmış oldu.

Ayrıca Telegram grubumuz 530'un üzerinde kullanıcıya ulaştı. Hâlâ Telegram grubumuza katılmadıysanız aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

https://t.me/omlira

OM Lira ve OM Projesi ekibi olarak bizler, sizlerden gelen tüm istekleri dinleyerek, sizlerin isteklerine en hızlı ve en uygun şekilde cevap verebilmek için çok çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde bizlere verdiğiniz destekler için sizlere çok teşekkür ediyor, ilerleyen dönemlerde daha iyi gelişmelerle karşınızda olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Proje ile ilgili soru ve görüşleriniz için bizlere iletisim@omlira.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Written by

Yerli ve milli, Ethereum tabanlı kripto para! — https://omlira.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store